![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11482566
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: elisabeth ödmann etsningar färgetsning grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:54
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: elisabeth ödmann etsningar färgetsning grafik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6201 Färgetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 100 ex,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:54